Merhaba,

1987 Ağustos Ankara doğumluyum, doğma büyüme Ankaralı olmamdan mütevellit her Ankaralı gibi ben de bir gün deniz kıyısı bir şehirde yaşama hayali içindeyim. Hacettepe Üniversitesi İstatistik bölümü mezunu, havacılık sektöründe çalışan bir devlet memuruyum. Bir de tazecik bir anneyim 🙂 2017 Mayıs ayında hayatıma doğan bir güneş oldu Tuna’m.

Okumayı ve araştırmayı sevdiğimden hayatımın en önemli anlarında (evlilik hazırlığı yaparken, hamileyken, anne olduğumda…vs) o kadar çok blog okudum ki , eşimin de tavsiyesiyle ben de bir blogger olmaya karar verdim. Okuduğum deneyim ve bilgi paylaşımlarından çok şey öğrendim, bu sebeple ben de kendi paylaşımlarımı, beğenip paylaşmak istediklerimi kendi sitemden yapmak istedim, hem ben de birinin faydalanacağı yararlı bir şey yapmış olurum hem de muhabbet etmiş olurum diye düşündüm. Oğluma, eşime  ve kendime ayırdığım zamanlar dışında bulduğum her fırsatta paylaşımlar yapmaya çalışacağım.

3 senelik evli, 7 senelik iş kadını ve tazecik bir anneyim. Kısacası belli bir uzmanlığım yok, iddialı değilim, ahkam kesmeyi sevmem, çok bilmişlik yapmak tarzım değildir, kısacası kendi içimden geldiği gibi kendime has bir samimiyetimle her aklıma geleni paylaşacağım bir blog olacak.

Zaman ayırıp beni dinlediğiniz için teşekkür ederim… Sevgilerle